Dzisiaj jest: 28 Marzec 2024    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna
Zmiana rozmiaru czcionki:

W dniu 25 lipca 2021 r. na stadionie sportowym w Dalikowie odbyły się zawody sportowego – pożarnicze. Organizatorem zawodów był Zarząd Gminny Związku OSP RP  w Dalikowie oraz Wójt Gminy Dalików. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska pod przewodnictwem mł. bryg.  Radosława Ogrodowczyka  przedstawiciela Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Poddębicach.
W zawodach udział wzięło 13 drużyn, w tym:

- 8 drużyn męskich: OSP Brudnów, 2 x OSP Dalików,  OSP Krasnołany, OSP Kuciny, OSP Wilczyca,
  OSP Domaniewek, OSP Budzynek

- 1 drużyna kobieca: OSP Dalików

- 2 drużyny młodzieżowe chłopców; OSP Dalików i OSP Krzemieniew

- 2 drużyny dziewczęce OSP Dalików  i OSP Krzemieniew

Klasyfikacja generalna zawodów dla Ochotniczych Straży Pożarnych przedstawiała się następująco:

I miejsce OSP Dalików

II miejsce OSP Dalików

III miejsce  OSP Budzynek

Z drużyn młodzieżowych:

I  miejsce  OSP Dalików (w kategorii chłopców i dziewcząt)

II miejsce OSP Krzemieniew  (w kategorii chłopców i dziewcząt)

Uzyskane przez poszczególne drużyny wyniki świadczą o dobrym przygotowaniu jednostek do prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych.

Na zakończenie zawodów za uzyskanie najlepszych wyników drużyny otrzymały dyplomy i nagrody finansowe. Pozostałe drużyny otrzymały środki finansowe za uczestnictwo.

Strażacy OSP a zawodach pożarniczo-sportowych 2021  Strażacy OSP a zawodach pożarniczo-sportowych 2021   Strażacy OSP a zawodach pożarniczo-sportowych 2021   Strażacy OSP a zawodach pożarniczo-sportowych 2021   Strażacy OSP a zawodach pożarniczo-sportowych 2021   KOMUNIKAT  Gmina Dalików informuje, iż w dniu 10 sierpnia 2021 (wtorek) w godzinach 9:00 - 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Dąbrówka Nadolna (od miejscowości Dąbrówka Woźnicka). Sytuacja ta jest spowodowana budową nowego przyłącza wodociągowego.   KOMUNIKAT  Gmina Dalików informuje, iż w dniu 10 sierpnia 2021 (wtorek) w godzinach 9:00 - 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Dąbrówka Nadolna (od miejscowości Dąbrówka Woźnicka). Sytuacja ta jest spowodowana budową nowego przyłącza wodociągowego.   KOMUNIKAT  Gmina Dalików informuje, iż w dniu 10 sierpnia 2021 (wtorek) w godzinach 9:00 - 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Dąbrówka Nadolna (od miejscowości Dąbrówka Woźnicka). Sytuacja ta jest spowodowana budową nowego przyłącza wodociągowego.   KOMUNIKAT  Gmina Dalików informuje, iż w dniu 10 sierpnia 2021 (wtorek) w godzinach 9:00 - 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Dąbrówka Nadolna (od miejscowości Dąbrówka Woźnicka). Sytuacja ta jest spowodowana budową nowego przyłącza wodociągowego.   KOMUNIKAT  Gmina Dalików informuje, iż w dniu 10 sierpnia 2021 (wtorek) w godzinach 9:00 - 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Dąbrówka Nadolna (od miejscowości Dąbrówka Woźnicka). Sytuacja ta jest spowodowana budową nowego przyłącza wodociągowego.   KOMUNIKAT  Gmina Dalików informuje, iż w dniu 10 sierpnia 2021 (wtorek) w godzinach 9:00 - 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Dąbrówka Nadolna (od miejscowości Dąbrówka Woźnicka). Sytuacja ta jest spowodowana budową nowego przyłącza wodociągowego.   KOMUNIKAT  Gmina Dalików informuje, iż w dniu 10 sierpnia 2021 (wtorek) w godzinach 9:00 - 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Dąbrówka Nadolna (od miejscowości Dąbrówka Woźnicka). Sytuacja ta jest spowodowana budową nowego przyłącza wodociągowego.